Sportski TV program – nedelja, 31. decembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 31. decembar 2017.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Sasuolo
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Red Bul, Lausic, pregled
08.05 Eurosport 2 Lancerhajde, sprint slobodnim stilom
08.10 Sport klub 2 Odbojka. Padova – Peruđa
08.15 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers – Detroit
08.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Mariners – Velington, direktno
09.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Partizan
09.05 SOS Objektiv
09.30 Sport klub 3 Evroliga: Armani – Crvena zvezda
09.30 Eurosport Skijaško trčanje – Švajcarska. Tur de Ski
09.40 Sport klub 1 Tenis: Mubadala
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
10.00 Arenasport 2 Boks
10.05 Sport klub 2 Trans vorld sport
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Rukomet: Flensburg – Hanover
11.00 Sport klub 2 Košarka: Bešiktaš – Fenerbahče, direktno
11.00 Eurosport 2 Brizbejn, Australija
11.05 SOS Puls života
11.05 Sport klub 3 Pregled Evrolige
11.45 Sport klub 3 Boks: Mejveter – Mekgregor
12.00 Arenasport 2 Hokej, Sprengler kup 2017, finale, direktno
12.00 Arenasport 4 Ragb: Glazgov – Edinburg
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Bazel – Sion
12.00 Sport klub 1 SK studio
12.15 Eurosport Ski skokovi, Nemačka
12.30 Arenasport 1 Košarka: Real Madrid – Estudiantes, direktno
13.00 Eurosport 2 Pert, Australija: Australija – Kanada
13.00 Sport klub 2 NBA live
13.00 Sport klub 3 Indijska liga. Kerala – Bengaluru, direktno
13.00 SOS Objektiv
13.00 Sport klub 1 Fudbal: Kristal Palas – Mančester Siti, direktno
13.15 Sport klub 2 Košarka: Banvit – Gaziantep, direktno
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Leh Poznanj – Arka Gdinija
14.00 Arenasport 4 Fudbal: Sampdorija – Spal
14.30 Eurosport 2 Watts
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 1 Automoto, WRC, pregled sezone
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.55 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul – Lester
15.00 Sport klub 1 Košarka: Efes – Darušafaka, direktno
15.05 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks
15.15 SOS Fudbalski miks
15.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled 1. lige Srbije
15.30 Sport klub 2 Indijska liga. Kolkaga – GOA, direktno
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Detroit, pregled
16.00 Eurosport Skijaško trčanje, Švajcarska
16.00 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
16.15 Arenasport 1 Ragbi: Kardif – Skarlets, direktno
16.15 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Fuše Berlin – Magdeburg
16.30 Eurosport 2 Watts
16.45 SOS Da li znate
16.50 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Olimpijakos
17.00 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
17.05 SOS Objektiv
17.25 Sport klub 2 Pregled Evrolige
17.30 Eurosport 2 Watts
17.30 Sport klub 1 Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal, direktno
18.00 Arenasport 4 Hokej: Nju Džersi – Vašington
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Lacio
18.00 Arenasport 2 Automoto, WRC, pregled sezone
18.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.15 Sport klub 2 Preled Evrokupa
18.30 Eurosport 2 Watts
18.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, francuska liga
18.30 SOS SOS vesti
18.40 Sport klub 3 Džudo, Budimpešta: Majdov – Žgank
18.45 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks
18.55 Eurosport Vesti
19.00 Sport klub 2 NFL: Filadelfija – Dalas, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.00 Eurosport Zimski sportovi:Pjongčang
19.00 Sport klub 3 NFL: Minesota – Čikago, direktno
19.00 Arenasport 2 Košarka. Cibona – Budućnost
19.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 17 sportistkinja u 2017.
19.30 Sport klub 1 LA liga, best of
19.30 Eurosport 2 Watts
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Arenasport 1 Dokumentarni film
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
20.00 Arenasport 4 Fudbal: Fiorentina -Milan
20.00 Sport klub 1 Atletika, dijamantska liga, pregled sezone
20.00 Eurosport Ski skokovi: Nemačka, kvalifikacije, 140 m
20.30 Eurosport 2 Watts
20.45 SOS SOS vesti
21.00 SOS Total soker
21.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
21.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
21.00 Sport klub 1 Novogodišnji miks
21.30 Sport klub 1 Košarka: Vašington – Čikago, direktno
22.00 Arenasport 4 Odbojka, EP (ž), finale: Srbija – Holandija
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
22.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: 17 kurioziteta u 2017
22.10 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
22.15 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks
22.25 Sport klub 3 NFL: Tenesi – Džeksonvil, direktno
22.25 Sport klub 2 NFL: Atlanta – Karolina, direktno
22.30 Eurosport 2 Watts
22.45 SOS SOS vesti
23.00 Arenasport 1 Novogodšinji specijal, 17 događaja u 2017
23.15 SOS Objektiv
23.30 Eurosport 2 Watts
23.35 Arenasport 2 Dokumentarni film
00.00 Sport klub 1 Vesti
00.00 Eurosport Skijaško trčanje, Švajcarska
00.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
00.30 Arenasport 1 Fudbal: Real Madrid – Juventus
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.15 Sport klub 1 Trans vorld sport – Nova godina
01.35 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
01.40 Sport klub 2 Car Fashion
01.45 Sport klub 3 Košarka: Efes – Darušafaka
02.00 Sport klub 2 VTA Brizbejn, direktno
02.05 Sport klub 1 NFL extra
02.30 Arenasport 1 Kšoarka: Gonzaga – Nort Karolina
02.30 Sport klub 1 Novogodišnji miks
02.55 Sport klub 1 Vesti
03.20 Sport klub 3 Fudbal: Kristal Palas – Mančester Siti
04.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
05.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal, francuska liga
05.10 Sport klub 3 Košarka: Vašington – Čikago
05.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Jug – Jadran Carine

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavite komentar

%d bloggers like this: